26 i 27 grudnia jeździmy 9-22

To taki mały mały prezent dla miłosników białego szaleństwa, które jeszcze dobrze się nie rozpoczęło a już musimy zamknąć stoki od 28 grudnia do 17 stycznia, ze względu na zakaz. Prosimy zaglądajcie tutaj, będziemy Was informować na bieżąco o sytuacji i z niecierpliwością oczekiwać możliwości działania na stoku.

Na stoku mamy jeszcze konkretną warstwę śniegu i jest po czym jeździć. Dzisiaj wieczorem i w nocy przygotujemy trasę, która po deszczu wygląda nieciekawie, ale to tylko powierzchowne skutki opadów deszczu w połączeniu z naszą naturalną wodą zawierającą związki żelaza - po prostu WODA MINERALNA!

W sobotę i niedzielę przedłużamy godziny finkcjonowania stoku. Jeździmy od 9:00 do 22:00. 

Dziękujemy za zrozumienie tym wszystkim, którzy stosują się do zaleceń czym umożliwiają nam pracę, a tych, którzy oscentacyjnie demonstrują swoje niezadowolenie z obowiązujących na stokach obostrzeń PROSIMY O ZROZUMIENIE i nieutrudnianie nam pracy w i tak już trudnej dla nas sytuacji. Przycież my jesteśmy dla Was - robimy wszystko abyście mogli cieszyć się jazdą na deskach.

Ważne informacje:

  • Przestrzegamy wytycznych GIS dla stoków narciarskich.
  • Do czasu naśnieżenia trasy nr 3 przy małym wyciągu stok będzie dostępny tylko dla narciarzy i snowboardzistów. NIE BĘDZIE MIEJSCA NA SANKI ITP! Miejsce do nauki TYLKO DLA OSÓB Z NARTAMI LUB SNOWBOARDEM NA NOGACH!
  • UWAGA! Płatność TYLKO GOTÓWKĄ.
  • Gastronomia NIECZYNNA
  • Noclegi NIECZYNNE

ZAPRASZAMY na te krótkie chwile z narciarstwem - bo od 28 XII do 17 I stoki narciarskie będą zamknięte :(

P.S. Nie tak wyobrażaliśmy sobie start sezonu, ale cieszymy się że będziemy mogli się z Wami spotkać choć przez te kilka dni.

Każda decyzja w tej sytuacji jest trudna. My byliśmy gotowi na więcej normalności ale musi być tak.

Mamy nadzieję, że jeszcze będzie normalniej - do zobaczenia na stoku w Jacni

19.01.2021  g.19:04 Stacja narciarska nieczynna
warunki narciarskie: Bardzo dobre
pokrywa śniegu: 40 - 200 cm
temperatura -4 ºC

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij