Regulamin

Dziękujemy za zamówienie e-KARNETU JACNIA.

Na podaną w zamówieniu skrzynkę e-mail przyjdzie potwierdzenie z numerem naszego konta, na które należy dokonać wpłaty za zamówione karnety. Konto jest też dostępne w zakładce "kontakt". 

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie na podany w zamówieniu  e-mail dostaniesz e-KARNET JACNIA zawierający Twój kod (dla każdego zamówionego karnetu kod jest inny) uprawniający do odbioru w naszej kasie w Jacni elektronicznej karty z zakupionymi uprawnieniami.

Do zobaczenia na stoku.

jacnia.pl

Oferta

Jacnia przez cały rok

Nasz ośrodek wypoczynkowy to miejsce dla ceniących aktywność i wypoczynek. To wymarzone miejsce dla amatorów wycieczek pieszych i rowerowych, kajaków, jazdy konnej oraz dla tych lubiących leżakowanie na plaży, łowienie ryb, czy zbieranie grzybów. 

Jacnia zimą

Nasza Stacja Narciarska zaprasza na narty zjazdowe, snowboard i pontony śnieżne. Stok jest sztucznie dośnieżany a dzięki dodatkowemu oświetleniu można jeździć do wieczora. Trasy są przygotowane ratrakiem. Zadbamy o Twoje zadowolenie – nieważne czy będzie to spędzony u nas urlop czy jednodniowy wypad na narty. Regulamin Stacji Narciarskiej»

Do pobrania

BRAK

Pogoda

Prognoza pogody wg yr.no

Sprawdź inne prognozy:

icm ico 2016 meteoblue freemeteo

Więcej artykułów…

Załaduj kolejne...

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij