Jacnia

Zapraszamy na ROZTOCZE! Zarezerwuj pobyt na długie weekendy lub wakacje.

Najpiękniejsze rzeczy na świecie trzeba zobaczyć sercem
                   Restauracja „Pod Zielonym Wzgórzem”
                                    Tu budzą się zmysły…

Roztocze - to właśnie tu, na tle malowniczych wzgórz oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt składający się z restauracji przygotowanej do przyjęcia 140 osób, przestronnego holu, 42 miejsc noclegowych w 12 klimatyzowanych pokojach, oraz strefy wellness, gdzie z przyjemnością przygotujemy ciała i duszę przyszłych małżonków i ich rodzin na dzień ich zaślubin.
Restauracja „Pod Zielonym Wzgórzem”, będąca integralną częścią Ośrodka Wypoczynkowego w Jacni, jest połączeniem polskiej tradycji i jej smaków z nowoczesnymi rozwiązaniami kulinarnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia, ceniące sobie zarówno walory smakowe jak i jakość produktów oraz ich regionalne pochodzenie. Znając różnorodność smaków naszych klientów oraz ich rodzin, przygotowaliśmy dla Państwa trzy różnorodne oferty weselne, z możliwością dowolnej ich modyfikacji. Z przyjemnością zrealizujemy także najbardziej nietypowe Państwa kulinarne życzenia.
Dzięki współpracy ze specjalistami z branży weselnej naszą ofertę dodatkowo mogą wzbogacić usługi certyfikowanego organizatora ślubów i przyjęć weselnych, florysty/dekoratora czy też takie atrakcje jak: fontanny czekoladowe i alkoholowe, pokazy szczudlarskie, występy grup tanecznych, pokazy pirotechniczne, czy też show w wykonaniu znakomitych barmanów-żonglerów.
Korzystając z uroków natury jakie nas otaczają, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa imprezę plenerową z pełnym zapleczem gastronomiczno-technicznym.
Zapraszamy do Restauracji „Pod Zielonym Wzgórzem” w Jacni… miejsca, które kradnie serce każdego kto tu zagości…

wes1wes2wes3wes4wes5wes7wes8

wes start kipZAPRASZAMY!

złóż zapytanie o termin»

pdf.ico Oferta

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij