Jacnia

Zatrudnimy pracowników na sezon zimowy: stok,wypożyczalnia, restauracja, kuchnia. Napisz narty@jacnia.pl
 

Stacja Narciarska

U nas odpoczniesz aktywnie, z dala od zgiełku, oddychając żywicznym, roztoczańskim powietrzem. Zimą pojeździsz na nartach, na naśnieżanym i oświetlonym stoku. Potem zrelaksujesz się w saunie i jacuzzi. Jak zasmakujesz to  latem przemierzysz rowerem liczne leśne trasy, popływasz kajakami lub pospacerujesz po lesie. My zapewniamy Ci komfortowe noclegi w klimatyzowanych pokojach, naturalną kuchnię regionalną, wyśmienitą kawę i desery, parking, narciarnię i rowerownię.

Zobacz ofertę arrowright

Jacnia - klimat na narty
18.11.2021  g.11:35 Stacja narciarska nieczynna
warunki narciarskie: Brak danych
pokrywa śniegu: - cm
temperatura 3 ºC

Zima 2021/2022 zbliża się

wielkimi krokami. U nas trwają bezpośrednie przgotowania do rozpoczęcia sezonu narciarskiego. 

Armatki śnieżne są w gotowości, odbiory techniczne mamy już za sobą.

Tęsknimy za normalnym funkcjonowaniem stacji narciarskiej i mamy nadzieję, że właśnie odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu pozwoli wszystkim regenerować siły.

Przyjmujemy rezerwacje pobytów na sezon zimowy. Akceptujemy BON TURYSTYCZNY.

 

*****

Zatrudnimy pracowników na sezon zimowy: stok, wypożyczalnia, restauracja, kuchnia. Napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*****

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij