Stacja Narciarska

U nas odpoczniesz aktywnie, z dala od zgiełku, oddychając żywicznym, roztoczańskim powietrzem. Zimą pojeździsz na nartach, na naśnieżanym i oświetlonym stoku. Potem zrelaksujesz się w saunie i jacuzzi. Jak zasmakujesz to  latem przemierzysz rowerem liczne leśne trasy, popływasz kajakami lub pospacerujesz po lesie. My zapewniamy Ci komfortowe noclegi w klimatyzowanych pokojach, naturalną kuchnię regionalną, wyśmienitą kawę i desery, parking, narciarnię i rowerownię.

Zobacz ofertę arrowright

Tężnia

Ruszamy od 8 maja

Ruszamy, choć w ograniczonym zakresie i w nie do końca jasnych zasadach - ciągle czekamy na rozporządzenie. 

My robimy swoje - jesteśmy dla Państwa i działamy zawsze w ramach przepisów, zaleceń i rozsądku epidemicznego - TAK aby wypoczynek był wypoczynkiem najbardziej udanym i bezpiecznym.

Zapraszamy do składania zapytań rezerwacyjnych na najbliższe dni i na weekend Boże Ciało.

Formularz rezerwacyjny jest TUTAJ>> lub napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Cennik na wakacje jest w przygotowaniu - jasne zasady na wakacje pomogły by nam ... ale na razie ich nie ma. My jesteśmy gotowi i dobrej myśli.

Zapraszamy!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij